Sänmgbord postmoderna

Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna
Sänmgbord postmoderna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, postmoderna, 1980-tal, Italien, svartlackerad toppskiva, vardera med två lådor, höjd ca 47, 60x42 cm

Bruksslitage, två plastbilar saknas

451554

2017-04-01