Byrå teak
2017-04-01
451558
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, teak, 1960-tal, 4 lådor, höjd ca 84, 82x42 cm
Visst slitage