Dux 3-sitssoffa oxhud

Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud
Dux 3-sitssoffa oxhud

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUX, soffa, 3-sits, fast klädsel i oxhud, 1900-talets andra hälft, längd ca 240, sitthöjd 36 cm

Slitage/patina, märken, repor, fläckar

451562

2017-04-01