Väggspgel gustavisnsk stil

Väggspgel gustavisnsk stil
Väggspgel gustavisnsk stil
Väggspgel gustavisnsk stil
Väggspgel gustavisnsk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, oval form ca 94x77 cm

Smärre slitage

451588

2017-04-01