Certina
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CERTINA , Revelation, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, datum, armband i stål, märkt "Water Prof 5801 185, 7860223", ca 35x43 mm
Bruksslitage, verket går vid inskrivningtillfället
451616
2017-04-01