Certina

Certina
Certina
Certina
Certina
Certina
Certina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA , Revelation, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, datum, armband i stål, märkt "Water Prof 5801 185, 7860223", ca 35x43 mm

Bruksslitage, verket går vid inskrivningtillfället

451616

2017-04-01