Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Semester, signerad Wennström, olja på pannå, 31x47,5 cm
451618
2017-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här