Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Pensel och papper, signerad Y. Edelmann med dedikation "Till Berndt från vännen Yrjö", färglitografi, bladstorlek 89x64 cm, oramad
451620
2017-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här