Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Pensel och papper, signerad Y. Edelmann med dedikation "Till Berndt från vännen Yrjö", färglitografi, bladstorlek 89x64 cm, oramad

451620

2017-04-01