Tobaksburk 1800-talets slut
2017-04-01
451636
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBAKSBURK, 1800-talets slut, patinerad metall, dekor av figurscener i relief, höjd ca 20 cm
Smärre bucklor