Albert Krüger oljemålning

Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

ALBERT KRÜGER (1885-1965): By vid kusten, signerad Alb Krüger, olja på duk, ca 38x48 cm

Zustandsbeschreibung

451640

2017-04-01