Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
ALBERT KRÜGER (1885-1965): By vid kusten, signerad Alb Krüger, olja på duk, ca 38x48 cm
Zustandsbeschreibung
451640
2017-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner