Pierre Olofsson Konkret Oscar Reutersvärds samling
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Pinnar i rörelse", signerad och daterad Olofsson-50, 16/50, färgserigrafi, bladmått ca 50x34,5 cm,
PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd
Smärre fläckar, oramad
451648
2017-04-29