Pierre Olofsson Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Pinnar i rörelse", signerad och daterad Olofsson-50, 16/50, färgserigrafi, bladmått ca 50x34,5 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

Smärre fläckar, oramad

451648

2017-04-29