Pierre Olofsson Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Svängrum 7", signerad Olofsson, utförd 1957, färglitografi, ca 9x14 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

451654

2017-04-29