Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955) efter:Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -24, färglitografi, tryckt av Mourlot, 227/450, 65x91 cm

Något gulnad

451656

2017-04-01