Henrik von Gerber digital print

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HENRIK VON GERBER (föd 1970), espressomaskinen i baren, signerad Gerber, numrerad 23/90, digital print, bladstorlek ca 66 x 66 cm

451661

2017-04-01