Staffan Hallström Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Stilleben med kastrull, signerad Staffan H-m, påskrift på spännramen -47, Utställningen Samlaren 1950 kat nr 11, olja på duk, ca 27,5x24 cm

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

451664

2017-04-29