Bernard Buffet färglitografi

Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike, född 1928) efter: Le Cri, 1967, signerad Bernard Buffet, färglitografi utförd av Charles Sorlier 312, bladstorlek 70,5x51 cm

451676

2017-04-01