Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Kina, 1800-talets första hälft, figurscener, kalligrafi, 42x32,5 cm, ramade, 2 st
Fläckar, vissa skador, lagningar
451690
2017-04-01