Henri Goetz Oscar Reutersvärds samling
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRI GOETZ (1909-1969): (3) Utan titel, signerad Goetz, akvarell/mixed media, ca 12,5x17,5 cm, 2 färgetsningar, signerade och numrerade Goetz 15/171 resp 15/50, ca 12x11 resp 11x15 cm,
PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd
451702
2017-04-29