Bosse Andersson

Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOSSE ANDERSSON (född 1952): Abstrakt komposition, signerad a tergo Bosse Andersson, olja på duk, ca 115x94 cm

451705

2017-04-03