C-A Lunding Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-AXEL "CALLE" LUNDING (1929-2006), Komposition i rött, svart och gult, signerad och daterad 52, gouache och blyerts på papper, ca 32x25 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

Oramad, ytmärken/skada

451711

2017-04-29