Håkan Berg Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅKAN BERG (född 1958): Komposition i rött och svart, signerad och numrerad, 26/140, färgserigrafi, bildmått ca 30x24 cm

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

451727

2017-04-29