James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Symétrie Rouge, signerad och numrerad 17/75, färgcarborundum, ca 67x51 cm

Fuktskador

451732

2017-04-01