K-A Pehrson Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K.A. Persson.59, färglitografi, 10,5x18 cm

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

451738

2017-04-29