Ib Geertsen Konkret Oscar Reutersvärds samling
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IB GEERTSEN (Danmark, 1919-2009), (2), Composition mot orange samt Droppen, signerade och daterade, färgserigrafier, bladmått ca 21x15 cm vardera,
PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd
451740
2017-04-29