Ib Geertsen Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IB GEERTSEN (Danmark, 1919-2009), (2), Composition mot orange samt Droppen, signerade och daterade, färgserigrafier, bladmått ca 21x15 cm vardera,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

451740

2017-04-29