Nils G. Stenqvist Oscar Reutersvärds samling
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS G. STENQVIST (1934-2005): (2) "Ur naturläran", signerad och daterad 1975, kolorerad etsning, 20x12 cm,
Komposition, monogramsignerad och daterad 98, bladmått 20x15 cm
PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd
1 ramad, 1 oramad
451752
2017-04-29