Nils G. Stenqvist Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): (2) "Ur naturläran", signerad och daterad 1975, kolorerad etsning, 20x12 cm,
Komposition, monogramsignerad och daterad 98, bladmått 20x15 cm

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

1 ramad, 1 oramad

451752

2017-04-29