K-A Pehrson Konkret Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Förlaga - "Delfinisk rörelse", signerad Karl Axel Pehrson, blandteknik, ca 29,5x18,5 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

Oramad, skador

451755

2017-04-29