N O Möller matgrupp 7 dlr
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
N O MÖLLER, matgrupp, massiv teak/teakfaner, bestående av 6 stolar modell 71 med textilsits samt matbord, höjd ca 74, Ø 115 cm, med 3 iläggsskivor á 50 cm, samt stödben, 1960-tal, totallängd 265 cm
Bruksspår, smärre märken, någon sits med fläckar, iläggsskiva med smärre fanerbortfall
451759
2017-04-01