Vitrinskåp/bokskåp sent 188-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP/BOKSKÅP, fanérat i mahogny och björk, övre vitrindörrar med 4 flyttbara hyllplan bakom, nedre dörrpar framför skåpsdel, dörrarna med mässingslist, höjd ca 234, 113 x 30 cm
Bruksslitage, fanérbortfall, någon lös list, smärre skador, nyckel saknas
451760
2017-04-15