Vitrinskåp/bokskåp sent 188-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP/BOKSKÅP, fanérat i mahogny och björk, övre vitrindörrar med 4 flyttbara hyllplan bakom, nedre dörrpar framför skåpsdel, dörrarna med mässingslist, höjd ca 234, 113 x 30 cm

Bruksslitage, fanérbortfall, någon lös list, smärre skador, nyckel saknas

451760

2017-04-15