Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMILE ZOIR (1861-1936), motiv med båtar och hus, signerad med fullt namn, akvarell, papperets mått ca 54 x 76 cm
Lagad reva nära signaturen, mindre nagg i kanterna.
451762
2017-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här