Byrå Karl Johan stil

Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Karl Johan stil, omkring 1900, fanerade med mahogny, 3 lådor, höjd ca 81, 75x48 cm, nyckel finns

Fanderskador

451772

2017-04-02