Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Justus Susterman, porträtt av Kristian (V) dåvarande prins av Danmark, tidigt 1900-tal, olja på duk, ca 86 x 65 cm.
Ett mindre hål i dukens nedre del.
451822
2017-04-01