Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Justus Susterman, porträtt av Kristian (V) dåvarande prins av Danmark, tidigt 1900-tal, olja på duk, ca 86 x 65 cm.

Ett mindre hål i dukens nedre del.

451822

2017-04-01