Dockskåp

Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅP, 1920-30-tal, köksskåp med inredning, bl.a kryddhylla med porslinsburkar, plå burkar, vispar, tvättfat, mm, höjd ca 27, 30x7 cm, gardinuppsättning samt städmaterial medföljer

Bruksslitage

451844

2017-04-01