PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

P G THELANDER (född 1936): Struts, signerad och numrerad P.G. Thelander EA VI/VIII, etsning, ca 89x59 cm

451845

2017-04-03