Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal fanerad i mahogny och jakaranda, nyckelskyltar och draghandatg i mässing, lådinredning samt fack, höjd 102, 86x46 cm, nycklar finns
Renoverad, slitage
451877
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här