Fåtölj design Mathsson

Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, Dux, 1980-tal, ljus läderklädsel, kromad benställning, nackkudde, etikettmärkt Bruno Mathsson Made by Dux, höjd ca 97 cm

Slitage, fläckar

451897

2017-04-02