Alexander Wilhelms oljemålning
Valmis
2017-04-02
451914
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ALEXANDER WILHELMS(1886-1975): "Barkskepp Parma", signerad och daterad A. Wilhelms 1937, olja på duk, 72x86 cm