Bent Holstein

Bent Holstein
Bent Holstein
Bent Holstein
Bent Holstein

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENT HOLSTEIN (Danmark född 1942): "Canyon Rusty", signerad och daterad a tergo Holstein 1989/90, olja på duk, ca 100x81 cm

451925

2017-04-02