Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STIG ÅKE LUND (född 1932): "Skruvad grodd", signerad och daterad Stig Åke Lund 1980, blandteknik utförd i bl a skulpterad bok och bemålat trä, ca 20x18 cm
451928
2017-04-02