Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ, Louis XV-stil, sannolikt Frankrike, 1800-talets andra hälft, sitthöjd 45 cm

mindre slitage, mindre skador

451931

2017-04-03