Fåtölj
2017-04-03
451931
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FÅTÖLJ, Louis XV-stil, sannolikt Frankrike, 1800-talets andra hälft, sitthöjd 45 cm
mindre slitage, mindre skador