Marianne Westman Picknick

Marianne Westman Picknick
Marianne Westman Picknick

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIANNE WESTMAN, 10 dlr, "Picknick", Rörstrand, bestående av: skärbräda, rektangulär ugnsform, skål, skål med handtag, tillbringare, karott med lock

Bruksslitage, tillbringare med spricka vid hänkeln, skål med fettfläckar, karott med spräckt lock, 1 äggkopp med nagg, 1 äggkopp med spricka och nagg,

451937

2017-04-03