Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med skåpdel, 1900-talets första kvartal, jugend, vitbemålad, träskuren dekor av stiliserade kottar, flyttbara hyllplan, skåpsdel med fasettslipat glas samt flyttbara hyllplan, höjd ca 110, 34x165 cm

Slitage, senare bemålning

451938

2017-04-02