Ejnar Kohlmann oljemålning
Closed
2017-04-02
451943
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Insjölandskap, signerad och daterad Einar Kohlman 1952, olja på duk uppspänd på pannå, ca 46x54 cm