Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
TORBJÖRN CALVERO (1949-2016), Led Zeppelin konsertfoto, affisch uppklistrad på kartong, 200x277 cm
Proveniens: Calveros studio
Kanstslitage
451944
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här