Poul Volher dagbädd
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POUL VOLTHER, dagbädd/ soffa, modell Diva/ "981", design Poul Volther för Gemla, 1960-tal, en lös vikbar plymå, fällbar rygg, lös benställning, höjd längd ca 200, bredd utfälld ca 105 cm
Slitage, fläckar
451945
2017-04-02