Poul Volher dagbädd

Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd
Poul Volher dagbädd

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL VOLTHER, dagbädd/ soffa, modell Diva/ "981", design Poul Volther för Gemla, 1960-tal, en lös vikbar plymå, fällbar rygg, lös benställning, höjd längd ca 200, bredd utfälld ca 105 cm

Slitage, fläckar

451945

2017-04-02