Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, 1870-tal, Rörstrand, majolika, ryttare på kamel, höjd ca 38 cm
Lagningar, glasyr med krackeleringar
451983
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här