Figurin 1870-tal

Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal
Figurin 1870-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, 1870-tal, Rörstrand, majolika, ryttare på kamel, höjd ca 38 cm

Lagningar, glasyr med krackeleringar

451983

2017-04-02