Svenska bl a topografiska vykort i albium

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VYKORTSALBUM, 2 st, ca 300 st, mestadels svenska vykort, bl a topografiska, sent 1800-tidigt 1900-tal.
I nära samtida album

Album med slitage

451989

2017-04-02