Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VYKORTSALBUM, 2 st, ca 300 st, mestadels svenska vykort, bl a topografiska, sent 1800-tidigt 1900-tal.
I nära samtida album
Album med slitage
451989
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här