Cigarettetui nielloteknik Tiffany

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, sterlingsilver, Tiffany & Co, USA, niellodekor, invändigt förgyllt, 10,5x8 cm, vikt ca 134 g

Slitage

452004

2017-04-02