Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Pojke med svärd", signerad C.L. i blyerts, etsning, ca 27x22 cm
Gulnat blad
452008
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här